++C, برنامه نویسی, پروژه و سورس ها, کامپیوتر

سورس کد بزرگترین مقسوم علیه مشترک

سورس کد بزرگترین مقسوم علیه مشترک

سورس کد بزرگترین مقسوم علیه مشترک

مقدمه : 

سورس کد بزرگترین مقسوم علیه مشترک : زبان برنامه نویسی++C در سال ۱۹۸۵ به وسیله Bjarne Stroust up در آزمایشگاه AT&T بعنوان توسعه دهنده ای بر زبان C تولید شد. افزونه های اضافه شده بر این زبان برنامه نویسی , از زبان Simula گرفته شده اند. از آن زمان تا کنون , ++C  با سرعتی بالا در رابطه با نیازهای عملی برای یک زبان برنامه نویسی  در حال توسعه است. نیازهایی که گفته شد به برنامه نویس این امکان را میدهد که به نحوی تاثیرگذار و مفید انواع گوناگونی از داده ها را در کنار یکدیگر ساماندهی کند. برای دانلود سورس کد بزرگترین مقسوم علیه مشترک از سایت www.digiemc.com به ادامه مطلب بروید.

ادامه ی توضیحات :

سی پلاس پلاس یک زبان برنامه نویسی  کامپیوتری  همه‌ منظوره , همگردان , سطح میانی , شی گرا و چند رگه , عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. منظور از چند رگه ای پشتیبانی از برنامه‌نویسی رویه‌ای ,  تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شی , گرا میباشد. با توجه به اینکه که در سی++ اشیا را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی به وجود آورد که به هیچ گونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند , بنا بر چیزی که گفته شد سی++ از برنامه‌سازی شی بنیاد (object-based programming) هم پشتیبانی می‌کند. زبان ++C به همراه جد خود زبان C از به نام ترین و محبوب ترین زبان های نرم افزار نویسی میباشند . 

توضیحات در مورد سورس کد بزرگترین مقسوم علیه مشترک :

نسخه ی کنونی استاندارد این زبان ISO/IEC ۱۴۸۸۲:۲۰۱۴ است. برای آموزش بیشتر در این زمینه می توانید فایل پروژه بزرگترین مقسوم علیه مشترک در سی پلاس پلاس را دانلود کنید. بزرگترین مقسوم علیه بین دو عدد را به کوتاه به صورت ب.م.م می نویسند. اگر ب.م.م ۲ عدد یک باشند، آن وقت این دو عدد نسبت به هم اول هستند. مثلا ۲ عدد ۱۳ و ۸ هیچ مقسوم علیه مشترکی جز یک ندارند. بزرگترین مقسوم علیه مشترک میان ۲ عدد ، عددی است که نسبت به تمام مقسوم علیه های مشترک وسط دو عدد، بزرگترین باشد.

پروژه شرح پروژه :
  • عنوان :  سورس کد بزرگترین مقسوم علیه مشترک
  • نوع زبان : ++C
  • تصویر برنامه : –
  • توضیحات : بزرگترین مقسوم علیه بین دو عدد را به کوتاه به صورت ب.م.م می نویسند. پیاده سازی با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس
  • نویسنده برنامه نویس : –
  • دانلود  دانلود -۱ کیلوبایت
  • رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *