دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات, لینوکس

بهترین آموزش اوبونتو ۱۲٫۰۴

بهترین آموزش اوبونتو 12.04

بهترین آموزش اوبونتو ۱۲٫۰۴

تعریف اوبونتو

بهترین آموزش اوبونتو ۱۲٫۰۴ را در وب سایت دیجی ای ام سی برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم . اوبونتو به معنای گسترش لینوکس بر مبنای توزیع دبیان میباشد. اوبونتو یک توزیع لینوکس است که مورد اقبال عمومی کاربران قرار گرفته است. اوبونتو موفقیت زیادی در زمینه ی جذب کاربران ویندوز داشته است . سیستم اوبونتو نسبتا تمام زبان های زنده ی دنیا را از جمله زبان فارسی تحت پوشش خود قرار داده است. ابونتو سیستمی کامل بر پایه ی گنو/لینوکس میباشد. این سیستم  نرم‌ افزارهای نوین و کاربردی دنیای متن‌باز را که شما جهت کار یا سرگرمی با کامپیوتر به آنها نیاز دارید را شامل میشود. با سیستم اوبونتو کاربر قادر خواهد بود، اینترنت را مرور کند، ایمیل  را مشاهده کند، اسناد یا متنهای صفحه گسترده یا ارائه‌هایی ایجاد کرده  و یا تصاویر خود را ویرایش کند. در بستر این سیستم بسیاری کارهای متنوع دیگر که به شکل روزمره به کمک کامپیوتر صورت می پذیرد به سادگی قابل انجام است.

ادامه ی توضیحات :

اوبونتو شامل طیفی گسترده و کامل از بسته‌های نرم‌افزاری مختص به میز کار و سرور میشود. در زمان نصب اوبونتو برخی از محبوب‌ترین بسته‌های نرم‌افزاری موجود در این پکیج نصب خواهند شد. این نرم افزارها اغلب نیازهای روزمره را پاسخگو هستند . علاوه بر اینها کاربر قادر است طیف بسیار وسیعی از نرم افزارهای رایگان که برای نسخه های اوبونتو آماده شده اند را نصب نماید.
سیستم لینوکس از قدرتمندترین سیستم عامل ها به حساب می آید .سیستم لینوکس امنیت بسیار بسیار بالایی را داراست. لینوکس غالبا توسط سرورها به کار میرود. سیستم عامل لینوکس فقط و فقط با یک هسته کار می کند. این مساله که در کاربرد روزانه، به شکل مستقیم با خود هسته ی لینوکس ارتباط برقرار کنیم خیلی کم پیش می آید. در هر صورت ، هسته نقشی اساسی در سیستم عامل دارد. سیستم اوبونتو هم به عنوان یک جامعه جهانی و هم پروژه ای نرم افزاری مشترک به حساب می آید. فایل پی دی اف بهترین آموزش اوبونتو ۱۲٫۰۴ را میتوانید از   دیجی ای ام سی  دریافت نمایید.

عنوان کتاب عنوان کتاب : بهترین آموزش اوبونتو ۱۲٫۰۴

نویسنده نویسنده: یاسر امیری

تعداد صفحات تعداد صفحات :۵۹

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود -۳٫۴۳ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *