کامپیوتر, کتاب ICDL, کتاب و جزوات

بهترین جزوه آموزشی مایکروسافت Word

بهترین جزوه آموزشی مایکروسافت Word

بهترین جزوه آموزشی مایکروسافت Word

مقدمه :

بهترین جزوه آموزشی مایکروسافت Word : برنامه word جزء اپلیکیشین های OFFICE است. نرم افزارهای آفیس نرم افزارهای کاربردی هستند که بیشتر مورد بهره‌گیری قرار می گیرند. word، power point، excel و access و… جزء  نرم افزارهای office هستند. نرم افزار ورد نیز کاربرد زیادی دارد از این نرم افزار برای تایپ، قالب بندی، جدولکشی و… بهره‌ گیری می شود.نرم افزار مایکروسافت ورد Microsoft Word در کلکسیون نرم افزارهای آفیس قرار دارد و از طرف شرکت مایکروسافت تولید و ارائه شده است. آموزش Microsoft word را می توان یکی از سه مهارت از استاندارد آموزشی ICDL نام برد.

توضیحات :

نرم افزار word در مجموعه نرم افزارهای office و یک نرم انگیزه ها واژه پرداز است که برای تایپ، ادیت و طراحی متن ها استفاده می شود.این نرم افزاراولین بار در سال ۱۹۸۴ برای کامپیوتر اپل و سیستم عامل «مکینتاش» منتشر شد. در سال ۱۹۸۹ این برنامه به جزئی از گردآور نرم افزاری Office تبدیل شد. برای تایپ متن بیشتر مواقع از نرم افزار word استفاده می شود.همچنین اندازه ی نوشته ها و کلمه هارا می توان با استفاده از ابزار های ورد تغییر داد. همچنین می توان با به کار گیری از اپلیکیشن word  یک فایل متنی را ذخیره نمود و یا در صورت نیاز آن را ویرایش کرد. 

برنامهWord رایج ترین برنامه واژه پرداز موجود به شمار می آید. مقصود اصلی اپلیکیشن این است که در تایپ و قالب بندی متنها مفید واقع شود .اما ویژگیهای قدرتمند دیگری نیز دارد که امکان ایجاد جدولهای مختلف – کار با تصویرهای گرافیکی – طراحی صفحه وب و بسیاری از ویژگی های دیگر را برایتان اماده کرده است . برای یادگیری این آموزش لازم است کاربران محترم آشنایی ابتدایی با محیط Windows داشته باشند.

عنوان کتاب عنوان جزوه : بهترین جزوه آموزشی مایکروسافت Word

نویسندهتهیه و تنظیم :سعیدرضا ولی زاده

تعداد صفحات تعداد صفحات:۱۶

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۸۵۴  کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *