Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

آموزش تنظیمات اولیه اندروید پارت ۴

آموزش تنظیمات اولیه اندروید پارت 4

آموزش تنظیمات اولیه اندروید پارت ۴

توضیحات :

آموزش تنظیمات اولیه اندروید پارت ۴ : برنامه اندروید محیطی  است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این ویدیو سعی شده تا برنامه نویسی اندروید viewهای مختلف سربرگ project را به راحتی انجام بدهید.

در پنجره اصلی برای نمایش پوشه های پروژه، حالت های نمایش متفاوتی وجود دارد که هر کدام به نحوی برای نمایش محتویات یک پروژه به کار می روند. در هر کدام از viewهای مختلف سه پوشه ی اصلی manifestes و java و res وجود دارد که نحوه نمایش آن ها با هم تفاوت دارند. از نمونه های نمایش میتوان packages  و android و problems و غیره اشاره گرد. یک پوشه دیگر وجود دارد با نام build. gradle که شامل فایل هایی می شوند که در مورد کتابخانه های پروژه و اطلاعات ورژن آن است.

۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است.این جا سوال پیش می آید که اندروید چیست؟ سیستم عامل اندروید در انواع گوشی های مختلف وجود دارند و این اندروید ها اصلا شباهت چندانی به هم ندارند اما در سیستم عامل iOS در ابزار های مختلف ظاهر یکسانی دارد و فقط هم گجت های ساخت اپل می توانند از آن بهره ببرند. برای دریافت پارت های دیگر به پست بعدی مراجعه فرمایید.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : آموزش تنظیمات اولیه اندروید پارت ۴

نویسنده  مدرس

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲۶/۸۱ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *