Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

مهاجرت از اندروید به Eclipse پارت ۵

مهاجرت از اندروید به Eclipse پارت 5

مهاجرت از اندروید به Eclipse پارت ۵

توضیحات :

مهاجرت از اندروید به Eclipse پارت ۵ : برنامه اندروید محیطی  است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این فیلم سعی شده تا برنامه نویسی اندروید تنظیمات اولیه اندروید استودیو را به راحتی انجام بدهید.

در این پارت از فیلم آموزشی سعی شده است تا با تنظیمات اولیه محیط اندروید استودیو آشنا شوید برای این کار بر روی منوی file کلیک کرده و گزینه ی settings را انخاب می کنیم یا با کلیدهای ترکیبی ctrl + alt + s این پنجره را باز کنید. این پنجره شامل گزینه هایی است که اولین تنظیماتی که مورد بررسی قرار می دهیم تم محیط اندروید استودیو است. برای این کار روی گزینه ی App earachce کلیک می کنیم. گزینه تم دارای سه حالت است که از لحاظ رنگی و آن را تغییر می دهد. وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم  را  در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه مطلب آموزش برنامه نویسی اندروید پارت ۵ را دریافت کنید.

۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است.این جا سوال پیش می آید که اندروید چیست؟ سیستم عامل اندروید در انواع گوشی های مختلف وجود دارند و این اندروید ها اصلا شباهت چندانی به هم ندارند اما در سیستم عامل iOS در ابزار های مختلف ظاهر یکسانی دارد و فقط هم گجت های ساخت اپل می توانند از آن بهره ببرند. برای دریافت پارت های دیگر به پست بعدی مراجعه فرمایید.مهاجرت از اندروید به Eclipse پارت ۵ را شما میتوانید در پایین صفحه به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : مهاجرت از اندروید به Eclipse پارت ۵

نویسنده  مدرس

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۴۹ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *