Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

آموزش view مختلف در اندروید پارت ۳

آموزش view مختلف در اندروید پارت 3

آموزش view مختلف در اندروید پارت ۳

توضیحات :

آموزش view مختلف در اندروید پارت ۳ : برنامه اندروید محیطی  است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این ویدیو سعی شده تا برنامه نویسی اندروید بررسی ساختار پوشه های یک پروژه را به راحتی انجام بدهید.

در این فیلم آموزشی درباره پوشه های مختلف یک پروژه صحبت می کنیم برای دسترسی به این پوشه ها باید سربرگ project را داشته باشیم که به صورت پین شده در صفحه اصلی برنامه وجود دارد. اگر این سربرگ را هم در دسترس نداشته باشیم. می توانیم از منوی view و گزینه ی Tool windos و بعد آن گزینه ی project را کلیک  کنیم و بعد پنجره برای ما نمایش داده می شود (Alt+1).در این سربرگ سه پوشه وجود دارد با نام های mani fests و java و res که هر کدام شامل پوشه های از این پروژه می باشند.وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم  را  در اختیار 

شما قرار می دهد.یکی از مشکلات این برنامه این است که ما از طرف شرکت گوگل تحریم هستیم ودر داخل این برنامه نمی توانیم با IP ایران موارد آن را دانلود کنیم. که دو تا از این موارد SDK , JDK است. از طریق تغییر IP می توانیم این موارد را دانلود کنیم. وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم  را  در اختیار شما قرار می دهد. برای دانلود پارت های بعدی به پست های بعد مراجعه فرمایید. آموزش view های مختلف در اندروید پارت ۳ می توانید در پایین صفحه دانلود نمایید.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : آموزش view مختلف در اندروید پارت ۳

نویسنده  مدرس

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲۹ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *