کامپیوتر, کتاب های زبان اصلی

بهینه سازی در وب سایت مجنتوMagento Site Performance Optimization

بهینه سازی در وب سایت مجنتوMagento Site Performance Optimization

بهینه سازی در وب سایت مجنتوMagento Site Performance Optimization

  • مقدمه :

  • Magento در جامعه مجازی تجارت الکترونیک باز, خود را به عنوان محبوب ترین پلت فرم تجارت الکترونیک در بازار تاسیس کرده است. در واقع, آن را توسط یک جامعه توسعه دهنده بسیار قوی پشتیبانی می کند و متناسب با اکثر نیازهای معمول و غیر معمول است. وب سایت Magento Inc ادعا می کند که Magento بیش از ۲,۰۰۰,۰۰۰ کسب و کار در سراسر جهان را در اختیار دارد.
  • این در مقایسه با ماه دسامبر ۲۰۱۲ پیشرفت ۶۲٫۵ درصدی است. حتی برای یک منبع باز و نرم افزار رایگان, ۶۲٫۵ درصد در سال بسیار زیاد است. این اعتماد به خوبی به دست آورده است, همانطور که ده ها شرکت در سراسر جهان از Magento در فروش آنلاین روزانه خود استفاده می کنند.در میان شناخته شده ترین، ما می توانیم نایک یا لنوو را پیدا کنیم.
  • از ابتدا دو نسخه از پلت فرم مگنتو وجود دارد:

  • نسخه اجتماعی و نسخه سازمانی. نسخه Enterprise دارای هزینه سالیانه از ۱۷۰۰۰ دلار (افزایش ۲۱ درصد از ماه نوامبر ۲۰۱۳ است که قطعا مربوط به خرید eBay Magento در ماه ژوئن ۲۰۱۳ است), در حالی که نسخه آزمایشی رایگان است. به تازگی نسخه سوم منتشر شد. این نسخه به نام Magento برو و اجازه می دهد تا شما را تنها برای آنچه که شما نیاز دارید.
  • توضیحات :

  • در این نسخه, همانطور که در نسخه سازمانی, شرکت Magento از هزینه میزبانی و صورتحساب شما هزینه ای را از ۱۵ دلار در هر ماه برای ۱۰۰ SKU به ۱۲۵ دلار در هر ماه برای ۱۰,۰۰۰ SKU می پردازد. در حالی که نسخه Magento Go می تواند یک جایگزین قابل اعتماد برای منبع باز باشد, با توجه به اینکه شما همچنین برای میزبانی هزینه می کنید, احتمالا نسخه ی اجتماعی بیشترین استفاده را می برد. تنها مشکل با منبع باز یا Community Edition این است که اگر شما یک فروشگاه موفق داشته باشید, به آرامی رشد می کند و بسیار آرام است. هنگامی که ما نوشتیم آهسته, منظور ما بیش از ۳ ثانیه برای اضافه کردن چیزی در سبد خرید و بیش از ۲ ثانیه برای نمایش یک مرور کلی یک رده است. چرا؟ Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیک پیشرفته است و پیشرفته نیز به معنی یک پلت فرم پیچیده است. مانند هر پلت فرم پیچیده ای برای کسب و کارهای آنلاین, پیکربندی مجنتو باید به نیازهای کاربر جدید و نیازهای عملیاتی متصل شود.
Table of Contents

Chapter 1: Starting with the Right Hardware

Chapter 2: Choosing the Best Web Server

Chapter 3: Tuning, Scaling, and Replicating MySQL

Chapter 4: Caching Them All

عنوان کتاب عنوان کتاب : بهینه سازی در وب سایت مجنتوMagento Site Performance Optimization

نویسنده  نویسنده : Mathieu Nayrolles

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۹۲

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود -۳ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *