دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب ICDL, کتاب و جزوات

جزوه آموزشی اکسل ۲۰۰۷

جزوه آموزشی اکسل 2007

جزوه آموزشی اکسل ۲۰۰۷

 

چکیده:

 

  کتابی که پیش رو دارید کتاب اموزش صفحه گسترده  2007 ماکروسافت است. که یکی از نرم افزار های پر کاربرد در زمینه های مختلف علمی و فنی از برنامه های مطرح جامعه اطلاعاتی کشورمان است.و فراگیری آن به عموم علاقه مندان به فناوری های نوین توصیه میشود.در این کتاب سعی شده نکات اموزشی به صورتی مختصر، با زبانی ساده و همراه با مثال و تصویر در غالبی جذاب بیان گردد تا فراگیر آن در سطوح مختلف علمی بتوانند  به نحو احسن از آن استفاده کنند. از ویژگی های این کتاب تاکید بر روی واژه ها و اصطلاحات انگلیسی ضمن بیان معادل فارسی آن است . به گونه ای که فراگیر را در برقراری ارتباط صمیمانه با محیط برنامه (که طبیعتا امروزه استفاده از بنيادی بر پایه زبان انگلیسی طراحی شده است.)یاری می دهد.

سایت دیجی ای ام سی جزوه آموزشی اکسل ۲۰۰۷ را برای شما کاربران محترم آموزش می دهد .برای توضیحات بیشتر و دانلود این آموزش به صفحه بعد مراجعه فرمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

 تبادل اطلاعات و دانش نوين نزديکي ملت ها را موجب گرديده و همين امر در آينده نزديک تغييرات اساسي در دانش و فناوري بوجود مي آورد. بسياري از کشورهاي در حال توسعه جهت زندگي در جامعه اطلاعاتي؛ به دليل پاسخگو نبودن، روش هاي سنتي آموزش به نياز فراگيران، تغيير در برنامه ريزي آموزشي را در سرلوحه کار خود قرار دهدجمهوري اسلامي ايران نيز توسعه و به روز شدن سواد ديجيتال را الزامي دانسته است.

عنوان کتاب عنوان کتاب : جزوه آموزشی اکسل ۲۰۰۷

نویسنده  نویسنده : مهندس منوچهر رزم پوش

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۲

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۷٫۴۰ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *