#C, برنامه نویسی, پروژه و سورس ها, کامپیوتر

عالی ترین پروژه کار با RichTextBox

عالی ترین پروژه کار با RichTextBox

عالی ترین پروژه کار با RichTextBox

توضیحات :

عالی ترین پروژه کار با RichTextBox : زبان سی شارپ ( C# ) در فناوری دات نت ( .NET ) توسط مایکروسافت ارائه شده است که کاملا شی گرا است. امروزه بیشتر دانشجويان رشته کامپیوتر با اين زبان آشنايی دارند. برنامه های متعهدی از قبیل تحت کنسول, دسکتاپ, بانک اطلاعاتی, طراحی صفحات وب, WPF , WCF , تحت شبکه و دستگاه ه های موبايل را میتوانید با زبان C# بنويسید اين کتاب تاکید بیشتری به نوشتن برنامه های تحت کنسول نموده است. از طرف ديگر زبان C# به عنوان سرفصل درس برنامه سازی پیشرفته در رشته ها کامپیوتر, فناوری اطلاعات, ICT و علوم کامپیوتر تدريس میشود.

در حال حاضر کتابهای زيادی برای زبان برنامه نويسی C# ارائه شده است که جای تقدير و تشکر دارد. هر يک از اين کتابها نوع خاص از زبان برنامه نويسی C# را مورد بررسی قرار می دهند . اما, اين کتاب تمرکز بیشتری روی برنامه های تحت کنسول دارد. کتاب حاضر با بیان مسائل متعدد تحت کنسول و حل آنها, دانشجويان محترم را با زبان برنامه نويسیC# آشنا میکند.

RichTextBox یک کنترل در برنامه نویسی سی شارپ است که تمام قابلیت های TextBox را دارا می باشد. RichTextBox همان طور که از نامش پپداست غنی تر از TextBox است و کارایی بالاتری نسبتن به TextBox دارد . از امکانات RichTextBox  میشه به OpenDialoge و Save Dialoge اشاره کرد. فرض کنید می خواهید یک برنامه ی Editor متن درست کنید با TextBox میشود چیزی شبیه Notepad درست کرد ، با Richtext میشه چیزی شبیه Wordpad درست کرد.شما می توانید این فایل را در قسمت دانلود به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید. در این پروژه شما می توانید با استفاده از دکمه متنی را ذخیره کنید و با استفاده از دکمه ی Save متن ذخیره شده را باز کنید.

پروژه درباره پروژه :

  • عنوان : عالی ترین پروژه کار با RichTextBox
  • نوع زبان :  #Visual C
  • تصویر برنامه : –
  • منبع : دی جی ای ام سی
  • توضیحات : در ویندوز فرم ویژوال استدیو

نویسنده برنامه نویس : مهندس ساجده گودرزی

دانلود  دانلود –   ۵۰ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *