صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب های زبان اصلی

انیمیشن رعد و برق سریع در Lightning Fast Animation in Element 3D

انیمیشن رعد و برق سریع در Lightning Fast Animation in Element 3D

انیمیشن رعد و برق سریع در Lightning Fast Animation in Element 3D

  • مقدمه :

  • این کتاب یک برنامه درس مبتنی بر اصل برای یادگیری عنصر ۳D (یک افزونه Adobe After Effects) است. این درس همچنین شامل اطلاعاتی در مورد ایجاد و تهیه محتوا برای Element 3D با استفاده از نرم افزار ۳D خارجی می باشد. گرچه مایا ۲۰۱۲ استفاده می شود .
  • در این مثال, همان اصول برای هر نرم افزار مدل سازی سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرند. این کتاب به دنبال آموزش هایی است که برای تدریس به خواننده ابزار و فرآیندهای تفکر لازم برای ایجاد هرگونه محتوای و فشار دادن عنصر ۳Dبه محدودیت قابلیت های آن.
  • این کتاب چه چیزی را پوشش می دهد :

  • فصل ۱,  معرفی انیمیشن عنصر ۳D, به شما یک مرور کلی از آنچه که می توانید از این کتاب انتظار داشته باشید, ارائه می دهد. فصل ۲,  به Element 3D خوش آمدید, یک جهت گیری و مرور کلی از نحوه کار Element 3D را ارائه می دهد. فصل ۳, اولین اشیاء شما، مبانی مدل سازی سه بعدی Element را پوشش می دهد. فصل ۴, نقاشی هندسه شما (بافت), به شما می آموزد که چگونه اشیاء خود را از نرم افزار مدل سازی ۳D تهیه کنید, بافت ها را آماده کرده و سطوح را به اشیاء خود اعمال کنید.

  • فصل ۵, آماده سازی صحنه شما, از Element 3D برای تنظیم صحنه های ۳D پیچیده برای انیمیشن در After Effects استفاده می کند. فصل ۶, Animating هندسه شما, انیمیشن عنصر اشیاء ۳D را با استفاده از رابط پس از اثر با اشیاء null و keyframes پوشش می دهد. فصل ۷, Replicator ذرات,  به شما می آموزد که چگونه از Element 3D برای ایجاد آرایه هایی از اشیاء که ممکن است با یکدیگر یا در توالی ها متحرک سازی شوند, یاد می گیرد. فصل ۸, بهینه سازی عملکرد, به شما می گوید که بر روی عملکرد و زمان رندر تاثیر می گذارد, و همچنین تکنیک هایی را برای به دست آوردن بهترین کیفیت بهتر می برد.

Table of Contents

Chapter 1: Introduction to the Element 3D Animation

Chapter 2: Welcome to Element 3D

Chapter 3: Your First Objects

Chapter 4: Painting Your Geometry (Textures)

Chapter 5: Preparing Your Scene

Chapter 6: Animating Your Geometry

Chapter 7: Particle Replicator

Chapter 8: Optimizing Performance

Chapter 9: Some Other Techniques

عنوان کتاب عنوان کتاب : انیمیشن رعد و برق سریع در Lightning Fast Animation in Element 3D

نویسنده  نویسنده : Ty Audronis

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۳۶

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود -۱۹ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *