Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

فیلم آموزش بررسی view در اندروید پارت ۶

فیلم آموزش بررسی view در اندروید پارت 6

فیلم آموزش بررسی view در اندروید پارت ۶

توضیحات :

فیلم آموزش اندروید بررسی view اندروید پارت ۶ : برنامه اندروید محیطی  است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این فیلم سعی شده تا برنامه نویسی اندروید بررسی سایر viewهای اندروید استودیو استودیو را به راحتی انجام بدهید. 

در این پارت از فیلم آموزش اندروید استودیو سعی داریم با سایر viewهای محیط اندروید که اهمیت خاصی دارند را برای شما بیان کنیم. یکی از این viewها به نام structure است. در این view فایل mian activty را به عنوان هدر قرار داده و با باز کردن آن می توانیم متغیرها و متد هایی که در این محیط تعریف کرده ایم را نمایش دهیم. یعنی نمای کلی از متغیرها و متدها در این view قرار دارد. در این view همچنین زیر مجموعه ها و ویجت هایی که در صحه نمایش وجود دارد را هم نمایش داد. از دیگر viewها می توان به favorites و build variants اشاره کرد که در فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید پارت ۶ توضیح داده شده است.

۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است.این جا سوال پیش می آید که اندروید چیست؟ سیستم عامل اندروید در انواع گوشی های مختلف وجود دارند و این اندروید ها اصلا شباهت چندانی به هم ندارند اما در سیستم عامل iOS در ابزار های مختلف ظاهر یکسانی دارد و فقط هم گجت های ساخت اپل می توانند از آن بهره ببرند. برای دریافت پارت های دیگر به پست بعدی مراجعه فرمایید.فیلم آموزش بررسی view در اندروید پارت ۶ را شما میتوانید در پایین صفحه به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید بررسی سایر viewهای اندروید استودیو

نویسنده  مدرس

منبع منبع :  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱۷ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *