Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

آموزش اندروید نحوه صحیح انتخاب Min SDK پارت ۱۱

آموزش اندروید نحوه صحیح انتخاب Min SDK پارت 11

آموزش اندروید نحوه صحیح انتخاب Min SDK پارت ۱۱

توضیحات :

آموزش اندروید نحوه صحیح انتخاب Min SDK پارت ۱۱ : برنامه اندروید محیطی است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این فیلم سعی شده تا برنامه نویسی اندروید و نحوه صحیح انتخاب Min SDK را به راحتی برای شما آموزش دهیم.

این کلیپ آموزشی مروری بر مباحث قبلی که توضیح داده ایم است. برای اجرا کردن یک پروژه گزینه ایی با نام minimum SDK وجود دارد. گزینه پایین تر این ورژن برای انتقال به برنامه را مشخص می کند. در نوشتن یک پروژه برای اندروید حد ورژن بالا و پایین را باید مشخص کنیم. دلیل انتخاب این محدوده آن است که گوشی هایی که به آن وصل می شوند. زیاد شود.

باید سعی شود برنامه ای که می نویسیم minimum SDK آن باید به حدی باشد که خیلی بالا نباشد چون بیشتر گوشی ها در حال حاضر نسخع نسبتا پایینی دارند و خیلی هم پایین نباشد که امکانات آن کم شود.معمولا از AIP استفاده می شود.وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم را در اختیار شما قرار می دهد. این آموزش شامل ۳۷ پارت اموزشی می باشد که شما می توانید این پارت آموزشی را در پایین صفحه به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید و برای دانلود پارت های دیگر به پست بعدی مراجعه فرمایید و پارت های قبلی در سایت موجود می باشد.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : آموزش اندروید نحوه صحیح انتخاب Min SDK پارت ۱۱

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود –۲۶ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *