Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل ۱

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل 1

فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل اول

توضیحات : 

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل ۱ : در این قسمت از سری فیلم های آموزش برنامه نویسی اندروید قرار است به شما فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A را آموزش دهیم. برای آشنایی بیشتر با مطالب  فصل اول به ادامه مطلب بروید.

B4A  یک نوع نرم افزار برنامه نویسی اندروید است که از آن می توان به عنوان یک جایگزین برنامه نویسی با زبان جاوا استفاده کنیم. B4A در اصل یک برنامه ترجمه گر است و مخفف شده کلمه Basic 4 Android می باشد. در این فصل سه قسمت از فیلم را در اختیار شما قرار داده ایم. قسمت اول از این فصل درباره نحوه نصب کردن و دانلود برنامه های مورد نیاز برای آموزش برنامه B4A است و قسمت دوم و سوم شبیه سازی و نحوه کار کردن با ظاهر نرم افزار Basic 4 Android و ایجاد ظاهری ساده برای این نرم افزار است.

برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های اندروید نصب برنامه جاوا و تهیه SDK مورد نظر است.۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است.این جا سوال پیش می آید که اندروید چیست؟ سیستم عامل اندروید در انواع گوشی های مختلف وجود دارند و این اندروید ها اصلا شباهت چندانی به هم ندارند اما در سیستم عامل iOS در ابزار های مختلف ظاهر یکسانی دارد و فقط هم گجت های ساخت اپل می توانند از آن بهره ببرند.

فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل اول را می توانید ازسایت خودمان دیجی ای ام سی دریافت کنید. 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *