Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل ۴

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل 1

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل ۴

توضیحات : 

در این قسمت از سری فیلم های آموزش برنامه نویسی اندروید قرار است به شما فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A را آموزش دهیم. برای آشنایی بیشتر با مطالب  فصل ۴ به ادامه مطلب بروید.

B4A  یک نوع نرم افزار برنامه نویسی اندروید است که از آن می توان به عنوان یک جایگزین برنامه نویسی با زبان جاوا استفاده کنیم. B4A در اصل یک برنامه ترجمه گر است و مخفف شده کلمه Basic 4 Android می باشد. در فصل چهارم این پست سه قسمت دیگر از این پیکیج آموزشی را برای شما قرار داده ایم. در قسمت دهم می خواهیم به شما ساخت اسپلش و کار با تایمر را آموزش دهیم. در قسمت یازدهم قرار است با متغیر ها و نحوه مقدار دهی متغیر ها و در آخر با چگونگی ساخت عدد  تصادفی آشنا شوید. قسمت دوازدهم پارت اول انیمیشن و در پست های به بعد ادامه این مطلب می پردازیم.

برنامه اندروید محیطی است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های اندروید نصب برنامه جاوا و تهیه SDK مورد نظر است.۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است.

فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل چهار را می توانید ازسایت خودمان دیجی ای ام سی دریافت کنید. 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *