Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل ۸

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل 1

بهترین فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل ۸

توضیحات :

در این قسمت از سری فیلم های آموزش برنامه نویسی اندروید قرار است به شما فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A را آموزش دهیم. B4A  یک نوع نرم افزار برنامه نویسی اندروید است که از آن می توان به عنوان یک جایگزین برنامه نویسی با زبان جاوا استفاده کنیم. B4A در اصل یک برنامه ترجمه گر است و مخفف شده کلمه Basic 4 Android می باشد. در 

فصل هشت این پست چهار قسمت پایانی این پیکیج آموزشی را برای شما قرار داده ایم. قسمت بیست و دوم با بازی حدس عدد و دیگر نکاتآشنا می شویم. در قسمت بیست و سوم قرار است با اسلاید تصاویر آشنا شویم. در دو قسمت پایانی این پکیج آموزشی چگونگی ساخت کتاب را به شما آموزش خواهیم داد. لطفا در پست های بعدی با ما همراه باشید تا شما را با مطالب بیشتری آشنا کنیم. فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A فصل هشت را می توانید ازسایت خودمان دیجی ای ام سی دریافت کنید.

از پیش نیاز های اندروید نصب برنامه جاوا و تهیه SDK مورد نظر است.۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است. این جا سوال پیش می آید که اندروید چیست؟ سیستم عامل اندروید در انواع گوشی های مختلف وجود دارند و این اندروید ها اصلا شباهت چندانی به هم ندارند اما در سیستم عامل iOS در ابزار های مختلف ظاهر یکسانی دارد و فقط هم گجت های ساخت اپل می توانند از آن بهره ببرند.

شرح فیلم : 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *