Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

خروجی گرفتن برنامه اندروید روی موبایل پارت ۱۰

خروجی گرفتن برنامه اندروید روی موبایل پارت 10

خروجی گرفتن برنامه اندروید روی موبایل پارت ۱۰

توضیحات :

خروجی گرفتن اپلیکیشن اندروید روی موبایل پارت ۱۰ : اپلیکیشن اندروید محیطی است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است.نرم افزار اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این اپلیکیشن ما نیاز به چند نرم افزار پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این فیلم سعی شده تا برنامه نویسی اندروید اجرای اندروید روی گوشی را به راحتی برای شما آموزش دهیم. در این فیلم آموزشی با اجرای یک برنامه از اندروید استودیو یک گوشی واقعی آشنا می شوید. برای این کار به یک گوشی و اتصال آن از طریق کابل به کامپیوتر را نیاز داریم. برای اتصال گوشی باید درایو مربوط به گوشی به روی کامپیوتر نصب باشد.

و برخی تنظیمات  وجود دارد که آن ها را انجام می دهیم که در این فیلم تمام همه ی این موارد توضیح داده شده است. وقتی این تنظیمات انجام می شود برای اجرای آن روی گزینه ی اجرای برنامه می زنیم پنجره ای به ما نمایش می دهد از شبیه سازه های اجرا شده و گوشی هم جز آن ها است و بعد آن ها را انتخاب و برنامه روی گوشی نصب می شود وقابل اجرا است. وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم را در اختیار شما قرار می دهد. که در ادامه مطلب آموزش برنامه نویسی اندروید پارت ۱۰ را می توانید دریافت کنید.

شما می توانید این پارت آموزشی را در پایین صفحه به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید و برای دانلود پارت های دیگر به پست بعدی مراجعه فرمایید.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : خروجی گرفتن اپلیکیشن اندروید روی موبایل پارت ۱۰

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲۰/۱ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *