Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

فیلم آموزش اندروید کار با SDk manager پارت ۸

فیلم آموزش اندروید کار با SDk manager پارت 8

فیلم آموزش اندروید کار با SDk manager پارت ۸

توضیحات :

فیلم آموزش اندروید کار با SDk manager پارت ۸ : برنامه اندروید محیطی  است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این فیلم سعی شده تا برنامه نویسی اندروید کار با SDK manager را به راحتی برای شما آموزش دهیم.

در این پارت از فیلم آموزشی با مبحث SDK آشنا می شویم که چه کاربردی دارد و از آن چه استفاده ای میکنیم. Android SDK مخفف Android Software Development Kit است. به معنی کیت توسعه اندروید است تمامی ماژول ها و کتابخانه ها و پلتفرم هایی که نیاز داریم که یک اپلیکیشن را Develop کنیم در SDK جمع آوری شده است. برای SDK یک SDK manager وجود دارد که همان طور که از نامش پیداست برای مدیریت بر روی SDK به کار می رود. این SDK manager بر روی نوار ابزار به کار قرار گرفته است یا در منوی Tools و بعد گزینه ی Android و بعد SDK manager را انتخاب کنید تا پنجره آن باز شود.

وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم  را  در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید فیلم آموزش اندروید کار با SDk manager پارت ۸ در پایین صفحه به صورت کاملا رایکان دانلود نمایید و برای دانلود پارت های بعدی به پست بعدی مراجعه فرمایید.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : فیلم آموزش اندروید کار با SDk manager پارت ۸

نویسنده  مدرس

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود قسمت ۱ – ۲۵ مگابایت

دانلود  دانلود قسمت ۲  – ۳۵ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *