Android, برنامه نویسی, فیلم های آموزشی, کامپیوتر

فیلم آموزش نصب اندروید پارت ۱

فیلم آموزش نصب اندروید پارت 1

فیلم آموزش نصب اندروید پارت ۱

توضیحات :

فیلم آموزش نصب اندروید پارت ۱ : برنامه اندروید استودیو محیطی است برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید توسط شرکت گوگل که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است. برنامه اندروید استودیو یک نرم افزار رایگانی است که برای دانلود بر روی ویندوز، مک و لینوکس طراحی شده است. برای نصب این برنامه ما نیاز به چند برنامه پیش نیاز داریم. از پیش نیاز های آن نصب برنامه جاوا و تهیه sdk مورد نظر است. در این ویدیو سعی شده تا نصب برنامه اندروید استودیو را به راحتی انجام بدهید.
یکی از مشکلات این برنامه این است که ما از طرف شرکت گوگل تحریم هستیم ودر داخل این برنامه نمی توانیم با IP ایران موارد آن را دانلود کنیم. کهدو تا از این موارد SDK , JDK است. از طریق تغییر IP می توانیم این موارد را دانلود کنیم. وب سایت دیجی ای ام سی این فیلم را در اختیار شما قرار می دهد.در ادامه مطلب این فیلم را دریافت کنید.

۱۰ سال از عرضه ی برنامه نویسی اندروید میگذرد و تصور دنیای بدون اندروید کار ساده ای نیست و حالا این برنامه به پرطرف دارترین سیستم عامل جهان تبدیل شده است.این جا سوال پیش می آید که اندروید چیست؟ سیستم عامل اندروید در انواع گوشی های مختلف وجود دارند و این اندروید ها اصلا شباهت چندانی به هم ندارند اما در سیستم عامل iOS در ابزار های مختلف ظاهر یکسانی دارد و فقط هم گجت های ساخت اپل می توانند از آن بهره ببرند.برای دانلود این فیلم آموزشی شما می توانید در پایین صفحه به صورت کاملا رایگان با حجم ۱۶ مگابایت دانلود نمایید. در پارت های بعدی آموزش کار با این برنامه را برای شما در سایت قرار می دهیم.

شرح فیلم :

عنوان کتاب عنوان : فیلم آموزش نصب اندروید پارت ۱

نویسنده مدرس : 

منبع منبع  www.wiadevelopers.com

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود  – ۱۶ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *