آموزش ساختن Wallpaper در فتوشاپ

آموزش ساختن Wallpaper در فتوشاپ

آموزش ساختن Wallpaper در فتوشاپ

 

چکیده:

 

یک بار دیگر در خدمت شما کاربران محترم سایت دیجی ای ام سی هستیم با  آموزش ساختن Wallpaper در فتوشاپ.ما قصد داریم در این آموزش چگونگی ساخت یک پس زمینه را در فتوشاپ به شما نشان دهیم. با مختصر توضیحی راجع به تاریخچه فتوشاپ این آموزش را شروع می کنیم:

  • در سال ۱۹۸۷ فردی به نام توماس نول  روی برنامه ای کار می کرد که تصاویر طیف خاکستری کامپیوتر را روی صفحه نمایش سیاه وسفید به معرض دید درآورد.این برنامه تنها یک سر گرمی برای او بود ولی در حین کار توجه جان ،برادر توماس به این برنامه مورد توجه قرار گرفت. او در آن زمان در شرکت (Industrial Light and Magic) کار می کرد که بزرگترین و معتبر ترین شرکت فیلم سازی درشهر مارین کانتری کالفرنیا و مرکز جلوه های ویژه ی تصاویر بود.

توضیحاتی مختصر:

 

زمانی که جان مطلع شد که برادرش روی این برنامه کار می کند به او پیشنهاد داد که با برنامه اش تصاویر دیجیتالی ایجاد کند. جان شیوه  استفاده از Display را بلد نبود ، روزی تعدادی عکس از کامپیوتر محل کارش آورد و در کامپیوتر خودش آنها باز کرد اما تصاویر خیلی تیره دیده می شدند از برادرش توماس پرسید که آیا می تواند میزان شفافیت این عکس ها را جابه جا کند. همین سوال ساده جرقه ای شد برای تولید نرم افزار قدرتمندی به نام فتو شاپ.و…

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش ساختن Wallpaper در فتوشاپ

نویسنده نویسنده: علی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۰

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود -۱٫۲۲ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *