Photoshop, آموزش نرم افزار, کامپیوتر

آموزش ساخت پرتره تصاویر در فتوشاپ

آموزش ساخت پرتره تصاویر در فتوشاپ

آموزش ساخت پرتره سیاه و سفید تصاویر با فتوشاپ

 

مقدمه:

 

باعرض سلام خدمت همه همراهان و کاربران محترم سایت دی جی ای ام سی. یک بار دیگر شما را با آموزش ساخت پرتره تصاویر در فتوشاپ آشنا می کنیم . این بار قصد داریم آموزش ساخت پرتره سیاه و سفید تصاویر در فتوشاپ را انجام دهیم ، ولی قبلش مختصری توضیحات راجع به فتوشاپ را برای شما شرح می دهیم:

  • فتوشاپ نرم افزاری برای ویرایش عکس ، ترکیب کردن عکس ها ونیز ایجاد کردن عکس ها به کار می رود. تولید کننده این نرم افزار شرکت ادوبی است که یکی از بزگترین شرکت های تولید کننده نرم افزاری و بهترین شرکت تولید کننده نرم افزار های گرافیکی می باشد. فتوشاپ کاربرد های بسیار زیاد و مختلفی داردوبه طور جد هر کسی که به انجام کارهای گرافیکی کامپیوتری می پردازد به این نرم افزار محتاج می باشد.

توضیحاتی مختصر:

 

از دیگر کارهای آن می توان به استفاده در چاپخانه ها، طراحی وب، طراحی دیجیتال، متحرک سازی و تمامی کارهایی که به گرافیک مربوط می شوداشاره کرد.همچنین باید گفت که فتوشاپ تقریبا تمامی فرمت های ذخیره سازی و خواندن تصاویر را پشتیبانی می کند که مهمترین آن ها PNG، JPEG، TIFF، GIF می باشد. همچنین فرمت اختصاصی این نرم افزار به PSD معروف است.آخرین نسخه ای که از فتو شاپ وجود دارد ادوب فتوشاپ سی سی در سال ۲۰۱۷ می توان اشاره کرد.

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش ساخت پرتره تصاویر در فتوشاپ

نویسنده منبع : گروه گرافیکی تک تمپ

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۴

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود -۹۸۰ کیلو بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *