دیگر کتب, دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

آموزش صفر تا صد فروش آنلاین

آموزش صفر تا صد فروش آنلاین

آموزش صفر تا صد فروش آنلاین

 

مقدمه:

 

  • اغلب ما دوران کودکی و نوجوانی یکسانی داشته ایم.صرف نظر از وضیعت مادی و محل زندگی  هر کدام کارهایی  را انجام دادیم که دیگران انجام می دادند. همگی به مدرسه رفتیم ،تحصیل کردیم ، تفریحاتی تعریف شده بر اساس سطح زندگی و محل زندگی خود انجام دادیم و بزرگ شده ایم. در این بین ممکن است درصدی از ما (شاید زیاد و شاید کم) فعالیت هایی که آن را فوق برنامه می نامیم داشتیم.عده ای به کلاس های آموزشی می رفتیم و زبان های خارجی را می آموختیم .عده ای به دنبال کلاس ورزشی بودیم و تقویت قوای جسمانی را رمز موفقیت می دانستیم .

سایت دیجی ای ام سی آموزش صفر تا صد فروش آنلاین را برای شما آموزش می دهد.شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد این آموزش را به طور کاملا رایگان دانلود نمایید

توضیحاتی مختصر:

 

  • عده ای هم ناخواسته یا خواسته روی به فعالیتهایی می کردم که زیاد عمومیت نداشت.خود من در دوران دانش آموزی برای یک خبر گزاری فعالیت می کردم. اما جه چیزی باعث موفقیت یا عدم موفقیت ما در فعالیتهایمان می شد.اگر بخواهیم عوامل کلی موفقیت را که در همه حال و همه جا با ماهستتند ذکر کنم ، دو کلمه  را خواهم گفت: علاقه و تمرکز. علاقه و تمرکز دقیقا دو عاملی هستند که انسان های معمولی  را تبدیل به انسان های موفق می کنند.این دو چیزهایی نیستند که بتوانیم در مدرسه یا مراکز آموزش عالی فرا بگیریم.همین که شما در حال حاضر در حال خواندن این متن هستید ، ناشی از علاقه ی شما به آموزش است.

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش صفر تا صد فروش آنلاین

نویسنده  نویسنده : توحید قهرمانی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۱۵

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱٫۱۸ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *