الکترونیک, دیگر کتب برقی, کتاب و جزوات

آموزش ساخت یک رباط ساده بدون نیاز به برنامه نویسی

آموزش ساخت یک رباط ساده بدون نیاز به برنامه نویسی

آموزش ساخت یک رباط ساده بدون نیاز به برنامه نویسی

  • مقدمه :

  • با سلام. در  این پست در خدمت دوستان عزیز هستیم با کتاب آموزش کامل ساخت ربات ساده بدون نیاز به برنامه نویسی. اگر برنامه نویسی بلد نیستید ولی دوست دارید یک ربات کوچک بسازید به شما توصیه می کنیم این کتاب آموزش ساخت ربات ساده بدون نیاز به برنامه نویسی رو مطالعه فرمایید. در این کتاب آموزشی در ۱۵ مرحله یک ربات ساده خواهید ساخت. برای ایجاد و ساخت این ربات نیازی به دانش برنامه نویسی نخواهید داشت.

  • همچنین لوازم مورد احتیاج جهت ساخت رباتی که در این کتاب به شما آموزش داده می شود به راحتی قابل تهیه است و کار سختی نخواهید داشت, پس از تهیه لوازم مورد احتیاج جهت ساخت این ربات با مراجعه به این کتاب بصورت کاملا تصویری مرحله به مرحله کار را فرا میگیرید و میتونید کار خودتون رو شروع کنید. این کتاب آموزش کامل ایجاد و ساخت ربات ساده بدون نیاز به برنامه نویسی می تواند اولین قدم شما برای ورود به دنیای رباتیک باشد.

  • توضیحات :

  • این ربات یک ربات بسیار ساده است که میتواند روی زمین حرکت کند و با برخورد به هر مانع ای مسیر خود را تغییر دهد. این ربات به هیچ آی سی و تراشه ای احتیاج ندارد و خیلی ساده ساخته می شود. پس به هیچ عنوان نگران نباشید زیرا کسانی که علاقه ی زیادی به ساخت ربات دارند با کمک این کتاب روش ایجاد و ساخت یک ربات کوچک و ساده رو به شکل گام به گام و تصویری فرا خواهند گرفت.

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش ساخت یک رباط ساده بدون نیاز به برنامه نویسی

نویسنده نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات: ۱۵

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود –  500 کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *