دیگر کتب, دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

آموزش بررسی امنیت فضای ابری

آموزش بررسی امنیت فضای ابری

آموزش بررسی امنیت فضای ابری

 

مقدمه:

 

  • ابر به عنوان تعریف شده توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری ایالات متحده آمریکا  و شرایط آشنا از IaaS، PaaS و SaaS تحت مدل SPI می باشد. معمولا گفتگو ابر صورت نگرفته  است که افزایش محاسبات ابری از انگیزه ها و آدرس های تاریخی قوی حاصل می شود. نقص فن آوری های پیشین مانند محاسبات شبکه، سازمانی استاندارد معماری سه لایه، یا حتی معماری اصلی پردازنده چند دهه پیش. از دیدگاه امنیتی موضوع اصلی این کتاب و محیط پیرامون است حفاظت از نقطه پایانی – مفاهیم محوری در استراتژی های امنیتی قبل از ظهور بود.

سایت دیجی ای ام سی با کلی از مطالب جدید و قدیم در رشته های کامپیوتر  و برق  و مکانیک در خدمت شما کاربران محترم می باشد.این آموزش بررسی امنیت فضای ابری است که شما می توانید با مراجعه به صفحه بعد از توضیحاتی بیشتر و برای دانلود آن اقدام نمایید.

توضیحاتی مختصر:

 

  • فناوری ابر متاسفانه این انتزاع ها برای جلوگیری از وقوع مجدد ناکافی بودن سوء استفاده، همانند نشست داده های کارت اعتباری کاربران، حتی قبل از فن آوری ابر در صنعت گسترده شد. ما در صفحات بعدي که متاسفانه مشاهده خواهيم کرد، برای این روش، همراه با چابکی، مقیاس پذیری و مزایای هزینه ابر، ماهیت توزیع شده این خدمات شخص ثالث نیز خطری جدید را معرفی کرد . در این سناریو ما می خواهیم یک رویکرد یکپارچه تر را پیشنهاد دهیم امنیت سازمانی، یکی از آن که با سیستم عامل سرور در مرکز داده شروع می شود و ساختار می گیرد، به سیستم عامل hypervisor و برنامه های کاربردی که تحت مفهوم اطمینان قرار می گیرند محاسبه استخرها، پوشش داده شده در فصل هایی بعدی که دنبال می کنیم.

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش بررسی امنیت فضای ابری

نویسنده  نویسنده : Enrique Castro-Leon- Raghu Yeluri

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۴۰

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود – ۷٫۱۰ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *