آموزش سی اس اس HTML and CSS training

آموزش جامع جاوا اسکریپت  Java Script Training

 آموزش  سی اس اس HTML and CSS training   

 

مقدمه:

  • با یاری دوستان خود توانستیم در مورد اچ تی ام ال و سی اس اس کتابی تهیه کنیم و در اختیار شما عزبزان قرار دهیم.شما دانشجویان عزیزی که به زبان های برنامه نویسی  و طراحی سایت علاقه مند هستید می توانید از این کتاب استفاده نمایید. سی اس اس همواره در کنار زبان تگ گذار اچ تی ام ال معنا پیدا می کند و در ساخت وبسایت به شما کمک می کند . سی اس اس برای زیبایی سازی قالب های وبسایت ها کاربرد فراوانی دارد.. وبسایت دیجی ای ام سی کتاب آموزش اچ تی ام ال و سی اس اس HTML and CSS  training را به شما دانش پژوهان گرامی معرفی می کند و توصیه می کنیم که از این کتاب نهایت استفاده را ببرید.در ادامه مطلب می توانیداین کتاب زبان اصلی را دانلود نمایید.

توضیحات :

  • از آنجا که در طراحی سایت ها از اچ تی ام ال استفاده می شود و بسیار کاربرد دارد می توان گفت که سی اس اس از کاربردی ترین برنامه هایی است که می توان در کنار اچ تی ام فایده و سودمندی آن را متوجه شوید.اگر ما بخواهیم قالب های وبسایت های خود را بهینه کنیم و یا زیبایی سازی آن را بهبود بخشیم ،باید حتما از برنامه هایی مانند سی اس اس استفاده کنیم و نمی توان به اچ تی ام ال بسنده کرد.اچ تی ام ال و کارهای ابتدایی در سایت را انجام می دهد و قالب سازی از آن بر نمی آید. کتاب زبان اصلی آموزش سی اس اس HTML and CSS  training  کتابی است که به زبان اصلی در  دسترس شما قرار گرفته است.
  • امیدواریم که این کتاب زبان اصلی در رسین به اهداف شما و طراحی های شما موثر واقع شود و در آینده یک طراح قهار در زمینه قالب های وبسایت شوید و بتوانید در تجارت های الکترونیک در شرکت های بزرگ کشور و دیگر سازمان ها که از این طریق درآمد کسب می کنند نقطه اتکا شوید.

 

 

 

 

عنوان کتاب عنوان کتاب :   HTML and CSS for the Real world

نویسنده  نویسنده : alexis goldstein

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۳۷۷

زبان زبان : انگلیسی

دانلود  دانلود – ۳٫۴۱ مگا بایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *