TextBox پیشرفته در سی شارپ دات نت

TextBox پیشرفته در سی شارپ دات نت

TextBox پیشرفته در سی شارپ دات نت

  • بعضی وقت ها شاید در برنامه ها و پروژه های که پیاده سازی می کنید از تسکت باکس خود سی شارپ دات نت استفاده کنید. و این کار شاید برایتان خسته کننده باشد که برای انجام کارهای خاص نیاز به انجام عملیات یا کار خاصی باشد که ابزار تکست باکس خود سی شارپ از عهده آن برنیاید و نیاز به کد نویسی های طولانی در جهت این کار باشد. جالب است بعضی از برنامه نویسان به دلیل عدم وجود دسترسی های لازم تکست باکس های عادی از منابع مختلف برای دسترسی به شی مورد نظر استفاده می کنند.
  • حال باید در این پست گفت که دیگر نیازی به این همه دردسر نیست و با نصب یک کامپوننت این همه را کار می توان انجام داد. این کامپوننت امکانات فوق العاده ای دارد که می توان از آن استفاده نمود. مثلا تبدیل تاریخ میلادی به شمسی و… از امکانات این تکست باکس می باشد.
  • در پست های قبل کامپوننت های کاربردی قرار داده ایم که با مراجعه به قسمت کامپیوتر- پروژه و سورس ها – و در قسمت سی شارپ می توانید از کامپوننت ها و همچنین پروژه و سورس ها استفاده نمایید. در این فایل مثالی هم قرار داده ایم که به راحتی نحوه کار کردن با آن را یاد خواهید گرفت. برای فراخوانی کامپوننت ها در قسمت ابزارها یا تولباکس کلیک راست نموده و گزینه Choose iteme را انتخاب نموده و در نهایت فایل DLL کامپوننت را فراخوانی می کنیم. امید است در آینده پست های جامع برنامه نویسی با زبان های مختلف را برای شما قرار دهیم.

برای دریافت کامپوننت TextBox پیشرفته در سی شارپ دات نت به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

پروژه درباره کامپوننت :

عنوان : TextBox پیشرفته در سی شارپ دات نت

نوع زبان :  C#.Net 

تصویر برنامه : –

منبع : –

توضیحات : TextBox پیشرفته در سی شارپ دات نت با استفاده از کامپوننت ها

نویسنده برنامه نویس :

دانلود  دانلود – ۸ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *