آموزش PHP, آموزش برنامه نویسی, طراحی وب, کامپیوتر

مرجع کامل آموزش زبان PHP

مرجع کامل آموزش زبان PHP

آموزش جامع برنامه نویسی PHP

 

توضیحی کوتاه در موردPHP

  • گذشته از اینکه PHP  یک زبان Open Source یا منبع باز است ، دلایل بسیار زیاد دیگري براي انتخاب PHP  براي ایجاد محتواي محاوره اي بر روي سایت هاي وب وجود دارد. دارد. یکی از این دلایل این است که این زبان ساختار و ترکیبی بسیار شبیه زبان به آسانی آموخته و به کار گرفته می شوند . در واقع می توان گفت ، PHP نوع داده ها و ساختار هاي میداند منظور شما چیست و نوع داده هاي خود را بر اساس اطلاعات شما تغییر میدهد.

راحتی نوشتن با PHP

  • PHP نیازي به دانستن دستور خاصی براي کامپایل برنامه ندارید. برنامه شما در مرورگر اجرا می شود و اطلاعات زیادي داشته PHP لازم نیست براي شروع برنامه و نوشتن برنامه هاي کاربردي درباره باشید را ارائه می دهد که به آسانی درون زبان C قرار سرویسی از مجموعه فایلهاي کتابخانه اي PHP گرفته و با انعطاف بسیار به آن قابلیت پاسخ دهی سریع براي تغییرات در وب را می دهد.
  •  براي کار کردن در PHP با دیگر زبانها نیز قابل انجام است. اما PHP آنچه می توانید شما با انجام دهید، Perl زمینه وب طراحی شده است. بنابراین کارهاي مشکل و خسته کننده اي که برنامه نویسان با قابل انجام است. PHP به آسانی با این زبان پویا وب سایت ها را قادر می سازد تا با سرعت مبهوت کننده اي گسترش یابند و این عامل یکی از دلایل عمده اي است که براي صفحات پویا و پشتیبانی پایگاه داده ها در نظر گرفته شده است. همانطور که گفته شد در حدود ۶ میلیون سایت در سراسر وب از PHP استفاده می کنند. مرجع کامل آموزش زبان PHP را می توانید از دیجی ای ام سی دریافت نمایید.

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : مرجع کامل آموزش زبان PHP

نویسنده نویسنده : محمد بشیری

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۸۵

دانلود  دانلود –  1.3 مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *