آموزش نرم افزار Microsoft One Note ایوب کوکبی

آموزش نرم افزار Microsoft One Note ایوب کوکبی

آموزش نرم افزار Microsoft One Note ایوب کوکبی

کاربرد نرم افزار One Note

  • آیا مدیری هستید که حجم کارهای او بسیار متنوع و زیاد است؟ پروژه‌های متعدد در شرکت دارید؟ آیا دانشجویی هستید که برای پایان‌نامه خود در حال تحقیق است؟ آیا یک تیم کوچک هستید که دوست دارید فضایی برای هماهنگی کارها و برنامه های خود داشته باشید؟ یا فعلاً در خانه هستید و قسمت عمده وقت شما به مطالعه کتابهای کاغذی یا جستجوی سایت‌های مفید و جذاب در وب می‌گذرد؟ اگر در ثبت و مدیریت اطلاعات خود مشکل دارید، وان نوت می‌تواند یکی از راهکارهای مناسب برای شما باشد.وان نوت (OneNote) از ابزارهای خانواده مایکروسافت آفیس است.

این آموزش را میتوانید از دیجی ای ام سی دریافت نمایید.

  • به عبارتی همزمان با نصب وورد و اکسل و پاورپوینت، روی کامپیوتر شما نصب شده است. کافی است در میان برنامه‌های خانواده آفیس آن را بیابید یا Onenote را در کامپیوتر خود، جستجو کنید. وان نوت را دقیقا میتوانید شبیه کیفی در نظر بگیرید که دفترچه‌های متعددی در آن دارید.
  • دفترچه‌هایی که خود بخش‌بندی شده‌اند و در هر بخش هم چند صفحه در نظر گرفته شده است. فرض کنید من مدیر یک شرکت هستم که پروژه‌های مختلف تولیدی – بازرگانی را مدیریت می‌کنم.همچنین به دلیل اینکه موازی با کار، در دروه MBA  هم ثبت نام کرده‌ام، عصرها به کلاس می‌روم و باید درس و مشقم را هم انجام دهم. همیشه هم این نگرانی را دارم که کار و درس، باعث نشود از زندگی خانوادگی خودم غافل شوم. شاید وان نوت بتواند ابزار خوبی باشد. آموزشی که قرار است قرار دهیم آموزش نرم افزار Microsoft One Note ایوب کوکبی می باشد که امید است مفید واقع شود.

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش نرم افزار Microsoft One Note ایوب کوکبی 

نویسنده نویسنده : سید ایوب کوکبی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۰

دانلود  دانلود – ۱ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *