دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب ICDL, کتاب و جزوات

آموزش نرم افزار Microsoft Access

آموزش نرم افزار Microsoft Access

آموزش نرم افزار Microsoft Access

 

مقدمه:

 

در این مطلب ما می خواهیم آموزش نرم افزار Microsoft Access را برای شما ارائه بدهیم.توضیحاتی مختصر را برای شما شرح می دهیم:

  •   نسخهٔ ۱٫۰ این نرم‌افزار در سال ۱۹۹۲ میلادی همراه با مایکروسافت ویندوز پا به عرصهٔ وجود نهاد، در این نسخه این امکان فراهم شد تا بسته‌های پایگاه دادهٔ جداگانه بتوانند از طریق تکنولوژی اتصال پایگاه دادهٔ شی‌گرا  با هم اتصال داشته باشند. نسخهٔ ۲ اکسس در سال ۱۹۹۴ میلادی در بازار آمد. یکی از ویژگی‌های مهم وخوب این نسخه افزوده شدن موتور پایگاه دادهٔ جت بود که باعث شد اجرای پرس‌وجوها به صورت خاصی تندتر شود. با وارد شدن ویندوز ۹۵ ، آفیس ۹۵ هم ارائه شد . در این نسخه از آفیس زبان وی بی آی به صورت رسمی، زبان گسترش پشت همهٔ نرم‌افزارهای office شد. در سال ۱۹۹۷ میلادی وب رو به گسترش بود و اکسس جدید با ابزارهایی برای تعامل با ابزارهای وب معرفی شد.

شما می توانید در سایت دیجی ای ام سی دریافت نمایید.

توضیحات:

  • نرم افزار Microsoft Access نیز به عنوان يكي از برنامه هاي مديريت بانكهاي اطلاعاتي براي ايجاد و كار با بانكهاي اطلاعاتي رابطه اي، مورد توجه كاربران نرم افزارهاي مايكروسافت آفيس بوده و براي ايجاد بانكهاي اطلاعاتي كه حجم خيلي بالايي ندارند، امكانات بسيار خوبي را فراهم ميكند.

عنوان کتاب عنوان کتاب :آموزش نرم افزار Microsoft Access

نویسنده نویسنده :

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۹

دانلود  دانلود -۲۵۲کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *