آموزش HTML, طراحی وب, کامپیوتر

آموزش برنامه نویسی HTML برای تازه کارها

آموزش برنامه نویسی HTML برای تازه کارها

آموزش برنامه نویسی HTML برای تازه کارها

 

آنچه که قبل از یادگیری HTML لازم است بدانید: برای شروع کار با HTML شما به چیزهایی نیاز دارید که در لیست زیر آمده است:

  • شما به یک ویرایشگر متن نیاز دارید. در ویندوز شما می توانید از برنامه Notepad استفاده کنید.
  • از هر نرم افزار ویرایش متن دیگری استفاده کنید.
  • اما این نکته را در نظر داشته باشید که نرم افزار WordPad که در ویندوز وجود دارد و نرم افزارهایی مانند Microsoft Office Word و امثال آن برای نوشتن کدهای HTML مناسب نیستند. در هنگام ذخیره کردن متن این نرم افزارها کدهایی را به آن اضافه می کنند. نرم افزار Notepad را می توانید از طریق فرمان Run با تایپ notepad در کادر Open و در نهایت کلید Enter را فشار دهید.

این آموزش را  میتوانید از دیجی ای ام سی دریافت نمایید.

  • شما به یک مرورگر وب به انتخاب خود نیاز دارید.  می توانید از Microsoft Internet Explorer استفاده کنید که با ویندوز نصب می شود یا از Opera, Mozilla Firefox و نرم افزارهای مشابه که اغلب به صورت رایگان برای دانلود در اینترنت وجود دارند. بهتر است صفحاتی را که می نویسید با چند مرورگر آزمایش کنید. زیرا در HTML قسمتهایی وجود دارد که مختص به یک مرورگر خاص است و با سایر مرورگرها کار نمی کند. 
  • شما به جایی برای ذخیره کردن متن خود دارید که می تواند جایی روی هارد دیسک شما، یک فلاپی دیسک یا یک سرور باشد. البته شما برای استفاده از HTML نیاز ندارید حتما به اینترنت متصل باشید، شما می توانید با استفاده از یک مرورگر وب در کامپیوتر خود از HTML استفاده کنید. برای ذخیره کردن فایلی که با Notepad نوشته اید کافی است از منوی File گزینه Save As را انتخاب کرده و مسیری را برای ذخیره فایل انتخاب کنید و در کادر File Name در پایین پنجره Save As نام فایل را با پسوند html بنویسید. در آخر هم دکمه Save را کلیک کنید. کتاب پیش رو آموزش برنامه نویسی HTML برای تازه کارها می باشد که کاملا با این زبان آشنا خواهید شد.

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش برنامه نویسی HTML برای تازه کارها

نویسنده نویسنده :

تعداد صفحات تعداد صفحات : –

دانلود  دانلود – ۵۰۰ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *