آموزش ++C, آموزش برنامه نویسی, برنامه نویسی, کامپیوتر

آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا سطح میانی و چندرگه ، که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کندعمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد.این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. از آنجا که در سی پلاس پلاس اشیاء را می‌توان ابتدا به ساکن از کلاس‌هایی ایجاد کرد که به هیچگونه سلسله مراتب رده‌ها و وراثت مقید نیستند  لذا سی پلاس پلاس از برنامه‌سازی شیء بنیاد (object-based programming) نیز پشتیبانی می‌کند.

این کتاب ارزشمند را می توانید از وب سایت دیجی ای ام سی دریافت نمایید.

یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند.از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر کردن را به ما می آموزد.عمومیت زبان C++‎ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد.برنامه نویسی به زبان C++‎ نسبت به C دارای قدرت بیشتری است. کارهایی می توان انجام داد که در C برای انجام آنها (در صورت امکان) زحمت بیشتری نیاز است.

نویسنده نام کتاب و نویسندگان : آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس – دکتر ناصر قاسم آقائی – مهدی جابر زاده انصاری – علی دهقان

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۵۳۰

دانلود  دانلود – ۷٫۴ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *